Ecu Turkey

Adres

K.Çekmece/İSTANBUL

Telefon/Faks

05322558777
05322558777

Seramik Dolgulu Tamir Kiti

Seramik Dolgulu Tamir Kiti

Seramik Tamir Ve Dolgu Macunu

Yüksek Mekanik Mukavemette Seramik Dolgulu Epoksi Tamir Macunu

Ürün Özellikleri :

 

İki komponentli epoksi yapıştırıcı olup, epoksi reçine ve sertleştiriciden oluşmaktadır. Özel formülasyonu sayesinde birçok yüzeyin tamir edilmesinde kullanılmaktadır. Aluminyum, beton ve birçok diğer metalin yapıştırılmasında kullanılmaktadır. Bir çok asit, baz ve solvent tiplerine dayanıklıdır. Hacim kaybı ve çekme yapmaz Kendiliğinden yayılır ve düşük viskozitededir.

 

 

Teknik Özellikleri  

Sertlik: 85 (Shore D) 

Uygulama Süresi (min): 45 

Renk: Mavi 

 

 

Kullanım Alanları :

 

Karıştırma oranı:3/1 

Yüzeyler kuru, temiz ve pütürlü olmalıdır.Aluminyum tamirlerinde: Aluminyum yüzeylerdeki oksidasyon epoksinin yüzeylere yapışmasını azaltır. Oksitlenmiş yüzey kumlama gibi mekanik yollarla ya da kimyasal yollarla temizlenmelidir.Yüzey temizliğinden sonra tekrar oksitlenme veya paslanma olmadan uygulamayı mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde gerçekleştirin.En iyi sonuç için, ürün oda koşullarında saklanmalı ve uygulanmalıdır. A, 13ºC ve52ºC’ler arasında uygulanabilir.Ürünü kuruve serin bir yerde saklayınız 

 

Kullanım Şekli:

 

 Macunu bir spatula yardımıyla yayın. Hava kalmasını engellemek ve maksimum yüzey teması sağlamak için sıkıca bastırın. Büyük boşluk ve delikleri doldurmak için fiberglas, metal levha veya tel örgü kullanın. 

Benzer Ürünler