Ecu Turkey

Adres

K.Çekmece/İSTANBUL

Telefon/Faks

05322558777
05322558777

Hakkımızda

Hakkımızda

GGKChemistry® firması 2014 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Dünya çapındaki, konusunda uzman firmaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

GGKChemistry® uzmanlık alanı olan; endüstriyel yapıştırıcılar, otomotiv, inşaat, havacılık, marine, enerji, petrokimya, makine, elektronik, metal, plastik, cam, reklamcılık gibi sektörlerde teknik çözümler sunmaktadır.

GGK Chemistry® ürün gamında;  aerosoller, özel yapıştırıcılar, temizleyiciler, kaplamalar, yüzey tekniği, NanoLubricant®yağlayıcı ve katkılar,  yağlama, gres ürünleri bulunur.

GGKChemistry® özelikle metal kaplama, ısıl işlem, cam endüstrisi, tekstil, deri, gıda, tarım, boya sektörlerine de hammadde ve ara mamul sağlamaktadır.

Firmamız, çalıştığı dünya çapındaki firmaların kalite standartlarını deneyimli mühendislerden oluşan ekibi ile temsil ederek, doğru işe doğru ürün önermek esasıyla müşterilerine yerinde çözümler sunarak ve endüstride verimi arttıracak özel çözümleriyle kısa sürede sektörde kendine özel bir yer edinmeyi başarmıştır.

Sıra dışı ürün gamı ile zorlu koşullara çözüm üretmek firmamızın emsallerinden ayrışmasını sağlamaktadır.

GGKChemistry® sıra dışı sorunlara özel çözümleri, iyimser, çalışkan, sorumluluk sahibi anlayışı ve sürdürülebilir kalite prensibi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

 

Diğer Sayfalar